آمریکا در صورت حمله به ایران ضربات مهلکی دریافت می‌کند

آمریکا در صورت حمله به ایران ضربات مهلکی دریافت می‌کند

بهفرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: اگر آمریکا به ایران حمله کند ضربات مهلکی دریافت می‌کند و قطعاً بازنده خواهد بود.

سردار سرتیپ "امیرعلی حاجی‌زاده"درباره ماجراجویی‌های آمریکا و بیان تهدیدهایی نظیر حمله به ایران پس از اقدام نظامی علیه سوریه اظهار داشت: بیان چنین مسائلی بیشتر جنبهٔ تبلیغاتی دارد و بعید می‌دانم آمریکا در این شرایط چنین آمادگی داشته باشد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: آمریکا بدون قطعیت خودش را وارد معرکه جنگ نمی‌کند و از آنجایی که ما تجربه هشت سال دفاع مقدس را داریم، یاد گرفته‌ایم به دشمنانمان اعتماد نکنیم.

وی تصریح کرد: تجربه قبل از انقلاب، این امر را نشان می‌دهد که ما دائما محور تهاجم دشمنان قرار گرفته‌ایم و بعد از انقلاب نیز چنین بوده است.

سردار حاجی‌زاده افزود: وظیفه اصلی ما در شرایط کنونی رساندن کشور به نقطه بازدارندگی است و فقط از این طریق دیگر دشمنان هرگز فکر حمله به ایران را نخواهند کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: اگر آمریکا می‌خواست به ایران حمله کند در دوره بوش زمان حمله به افغانستان این اقدام را انجام می‌داد.

وی با تأکید بر اینکه خواست مقام معظم رهبری رسیدن به قله است ادامه داد: قله نقطه‌ای است که به شرایط صد درصد بازدارندگی برسیم در 35 سال گذشته خصوصا پس از دفاع مقدس کارهای بسیاری در خصوص توسعه فضاها و نیروها صورت گرفته است.

سردار حاجی‌زاده اظهار داشت: اگر آمریکا به ایران حمله کند ضربات مهلکی دریافت خواهد کرد و قطعاً بازنده خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت اخیر حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران نقض شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: در منطقه خلیج‌فارس مرز هوایی بر مرز زمینی منطبق نیست و این مرز در وسط دریا قرار دارد، اگر هواپیمایی وارد مرز هوایی کشورمان شود معمولا با هشدارهای ارتش جمهوری اسلامی ایران مواجه می‌شود.


 

«احبّا»‌ی اسرائیل بد جوری گاف دادند!

«احبّا»‌ی اسرائیل بد جوری گاف دادند!

بهدم خروس حزب استعمار ساخته بهائیت در نشست اخیر آنها در شیکاگو بیرون افتاد.

این گروهک ادعا می‌کند کاری به سیاست ندارد اما در نشست اخیر این گروه که تحت عنوان انجمن دوستداران فرهنگ ایرانی برگزار شد، یکی از سخنرانان اصلی جلسه به شدت به جمهوری اسلامی حمله کرد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.
هر چند برخی حضار جو زده شده بودند اما پس از پایان مراسم یکی از آنان نگران شده و نسبت به پیامدهای این موضوع هشدار داده است.

مهرداد مهاجر در وبلاگ بهایی «بحر فنا» می‌نویسد: گردهمایی 3 هزار نفر از احبای بهایی 29 اوت تا ابتدای سپتامبر برگزار شد اما از نکات منفی آن سخنرانی اسماعیل نوری علاء بود که چندین بار با کف زدن و ابراز احساسات احباء قطع شد اما در مجموع مناسب نبود. او در سخنان خود احبا را هموطنانی آواره و سرگردان از وطن و جزئی از اپوزیسیون انحلال‌طلب حکومت اسلامی دانست و به نمایندگی از سوی جامعه بهائی حکومت ایران را جزء اشرار خطاب کرد و حکومت جهانی آرمانی بهائی را به جای یک حکومت دین‌مدار، یک حکومت سکولار معرفی نمود.

وی می‌افزاید: آقای نوری‌علاء با استفاده از تریبون مجانی کنفرانس، حکومت اسلامی را یک [...] تاریخی نامید که باید به زباله‌دان تاریخ ریخته شود و شرط نوسازی ایران را انحلال حکومت اسلامی قرار داد. او چندین بار سعی کرد تا با تحریک احبا، آنان را به اظهارنظر در امور سیاسی وادار کرده و این کنفرانس را به یک میتینگ سیاسی تبدیل نماید.

او ادامه می‌دهد: از احبای حاضر در جلسه که در هنگام سخنرانی نوری‌علاء نه تنها سالن کنفرانس را ترک نکردند بلکه او را تشویق و تائید نمودند، نمی‌توان انتظاری داشت، ولی از گردانندگان کنفرانس و نیز بزرگانی مثل جناب آقای دکتر شاپور راسخ که با نصوص امری و منویات بیت‌العدل اعظم آشنا هستند، این سکوت و تایید باعث شگفتی بود. جناب راسخ در سخنرانی پایانی جلسه، ضمن اشاره به فجایع حکومت اسلامی، این حکومت را غیرقابل اصلاح دانسته و خواستار لغو قانون اساسی و منحل ساختن ساختارهای برآمده از آن شدند. دل بستن به روشنفکران مشابه نه تنها هیچگونه تغییر پایداری را به همراه نخواهد داشت، بلکه باعث بی‌اعتمادی دولت‌ها به بهائیت و فشار بیشتر بر احبا خواهد شد. چرا در بین آن 3 هزار نفر کسی اعتراض نکرد؟